Blog přesunutý na
 Sbéčka přesouvám na blog
 Stáří blogu 1.rok
A jinak vše stejný děkuju za pozornost
Tento blog končí ...... x(
Pokud se nenajde nový web miss
 Děkuju Míša
váška

Duben 2010

oMLOUVÁM SE TI :) ÚVOD

20. dubna 2010 v 19:05 | kitty-sims2: Myšák,Kitty |  Díly
Ahoj jsem Dolly Mccárová(Mckárová)
Je mi 25 let a moje pracoviště je s aerobicem.Děvčata chodí na aerobic 2krát týdně.A sou velice spokojení.Moje hobby jsou :Aerobic,tanec,hudba,zpěv a CD,DVD.
Takhle asi nějak vypadám
Míša
míša2
Celý život jsem seděla v tomto křesle tak chci změnit něco .V aerobiku budou tančit velké tanečnice tak mám pro ně udělaný obleček jak se vám líbí
míša3
A holky plavkyně budou být tento
míša4
Doufám že se vám to líbilo.Přiští díl bude v tělocvičně ....

Ahojky dlouho jsem tu nebyla

20. dubna 2010 v 18:52 | kitty-sims2: Myšák,Kitty |  DISKUZE
Ahojky všichni návštěvníci mého blogu.Jelikoš jsem tu dlouho nebyla tak vám připravím .Komix :) zatím bude bohužel jen jeden díl (úvod).Papa mám vás ráda Míša
já

Soutěže s aerobicem

3. dubna 2010 v 7:04 | kitty-sims2: Myšák,Kitty |  DISKUZE
Ahoj píšu brzy ráno to je fakt.Jen se vám chtěla říct ,že včera jsem byla na soutěži s aerobicem a dneska jedu zas.Včera to nebylo tak úspěšné .Paničky byly druhé to moc gratuluji.Tácy co jsem já nevíme kolikáté jsme byly.A perníková chaloupka byla na 5 místě.No a dneska frčim do Prahy.Včera jsem byla v Děčíně a jsem zvědavá jak to zacvičíme v praze .Takže prosím držte nám palečky. Já vám pak napíšu kolikátý sme byly.Mějte se pěkně a sportu zdar.

Všem sb se omlouvám že jsem nenapsala včera nějaký ten koment.Víte je to těžký odjíždět v 7:00 a vracet se 18:30 .Tak to prosím pochopte díky Míša.


kitty