Blog přesunutý na
 Sbéčka přesouvám na blog
 Stáří blogu 1.rok
A jinak vše stejný děkuju za pozornost
Tento blog končí ...... x(
Pokud se nenajde nový web miss
 Děkuju Míša
váška

Červen 2010

Setkání sester 1-díl

19. června 2010 v 8:37 | kitty-sims2: Myšák,Kitty |  Vydání
6
Elena: Dobrý den vy jste tu nová ?
Mandy: Ano dobrý den já jsem Mandy a vy?
Elena: Dobrý den já jsem Elena a hledám ségru Mandy a co tu vlastně vy děláte.
Mandy: Posali mě tu na 8 let dělat modní návrhářku včera jsem se vrátila z Francie a zjistila jsem , že by tu mohla být moje ségra Elen.
Elena: Ahoj Mandy ty jsi moje ségra víš to ?
Mandy: Jé ahoj Elen 8 let jsme se neviděli a nakonec se tady setkáme v Sunset Valley to je ale náhoda.
Elena : No Mandy já ted musím jít zahrát šachy a pak jdu do práce tak čau :)
Mandy:aHOJ MĚJ SE PĚKNĚ :)

7
Mohla bych si aspoň zarybařit ,rybaření jsem dělala v 7 letech naposledy.
9
Takže šach mat. jupí :) Nebo vlastně jsem ještě nevyhrála :D
10
Dobrý den mohla bych se zeptat co se může vbe Sunset Valley nosit ?Dobrý den tady se mlže nosit všechno proč se ptáte ? Ále byla jsem ve Francii a tam jsem musla nosit jedině bílé oblečení  musím jít nashledanou. Nashle

11
Měla jsem se tady setkat s  Floriánem Dolresem.  Ale jak vidím nikde tu není :)
12
Hele nevíš kde je Florián. Ne nevím a prosím tě nemám čas :)
3
U SESTŘENIC
Kačka a Míša  prostě mají rádi tanec :)
4
Hele Floriáne slyšela jsem že se cheš soudit ? Jo je to pravda neznáš někoho ? Jo znám Elen mojí sestřenici jdi do parku v14:00 a bude tě tam čekat jj ? Dobře doufám že na to nezapomenu dášě mi čílo na ní ? Jj dám je to  420+092456375. Díky moc Kačko .)

Úvod komiksu Setkání sester

19. června 2010 v 8:22 | kitty-sims2: Myšák,Kitty |  Informace Komixu
Úvod :)

2
Ahoj jsem Elena Hásflurdová a bydlím  dva bloky od  parku.Moc se mi tu líbí ,ale chci si sehnat nový bydlení. V tomhle báráku bydlím už 8 let a nějaký prašule už jsem si vydělala.
Jinak pracuji jako  právnička v Sunset Valley v naším městečku.Nedávno jsem soudila mladé lidi v Praze je to asi kolem 1900 km od mého městečka.Hodně lidí chodí ke mě :)
A za to jsem ráda jenže bych vám chtěla říct , že hledám mojí ségru Mandy .A to je asi tak všechno o mě :)

1
Ahoj já jsem Mandy Háslurdová.Jsem módní návrhářka po celém světe ale spíše tady ve Sunset Valley ,Praze,Slaným,Francii a další.Ve Francii jsem byla 8 let zrovna včera jsem se vrátila.Ve Francii můžete mít jenom bílé oblečení .Takže když jsem tam přijela hned mě vyhodili z hotelu Magie (megí).Zvykla jsem si tam na dobře placenou práci a když mě řekli ,že jedu domů tak jediný na co jsem si vzpoměla byla moje ségra Elena říkejte jí prosím Elen.No a to je asi tak všechno o mě za pár minut udělám komix tedy první díl kde provázím já Mandy :)

Novinky

19. června 2010 v 8:13 | kitty-sims2: Myšák,Kitty |  Informace Komixu
Ahoj Bude tu zavítán nový komiks jménem :Setkání sester.Tak trochu více.Prozradím.
Elena Hálsflurdová -28 let pracuje jako právnička.Miluje  svoji práci protože je úžasná. Její nejoblíbenější jídlo je : palačinky.Dál se dozvíte v úvodu.
Mandy Hálsflurová -30 let pracuje jako modní návrhářka přijela z Francie kde se nosí pouze bílé věci(šedivé).Neviděla se už 8 let se ségrou Elenou. Jak to asi dopadne ?
Uvidíte v komiksu  Setkání sester. Příjemnou zábavu :)

Diářík (už jsem taddy)

13. června 2010 v 15:47 | kitty-sims2: Myšák,Kitty |  DISKUZE
Ahoj mám tu takovej malý(velký) diář co se u mě dělo atd.Měla jsem velmi načasovaný a naplánovaný víkend i týden.Většinou jsem o víkendu byla na závodech s aerobikem.Nebo ke mě přijeli sestřenice.Naposledi jsme psala v květnu a tak se sem po měsíci vracím.´Převčírem jsem si vytrhla zub a trochu tam mám zánět,ale už to zmizelo hURÁ.A o to víc se těším na velké prázdniny. Až si konečtně odpočinu od školy-nevím jak se to vezme mám docela hodně naplánovaný červenec,srpen.A to pojedu určitě někam k moři k babičkám,soustředění, na vodu,k sestřenicím, oni k nám .Prostě všechno zaplánovaný ani vlastně nevím kdy pojedeme k moři a kam ?No ale už s nám to fakt blíží za Za 2 týdny ani skoro už ne bude vysvědčení. Já už vím známky měla bych mít samé jedničky. Pokud se to nepokazí no skusím ještě dneska napsat nějaký článek ,ale neslibuju. Ted už ve škole nic nebude takžze budu chodit jsem na blog.cz .Ale fakt opravovat testy,učit se ,procvičovat se na skoušky s aerobiku. A k tomu jsem dneska poprvé udělala průlezku JUPÍ !! Tak se mějte Ahoj lidi.

A nebojte bude zachvíli narozeninová oslava do komentáře napište kdy by ste jí chtěli :¨)